I get that the point is inflation, but why eggs? If they went to $12/dozen, it would cost me like $4 extra dollars per week.
I get that the point is inflation, but why eggs? If they went to $12/dozen, it would cost me like $4 extra dollars per week.
you eat 8 eggs EVERYDAY?
Gaston just doxed himself
lol yep, every day for breakfast; scrambled with some butter, sour cream, salt and pepper 😋
You ever try throwing some green onions or mushrooms in there? I used to eat almost the same except for the sour cream
Feta and jalapenos