how is the value proposition here? was this an adequate use of money?

(keeping in mind as well fwiw i don’t eat meat)

  • The Assman@sh.itjust.works
    link
    fedilink
    English
    arrow-up
    11
    ·
    1 year ago

    Bechamel costs pennies per serving to make and is the base for a million other sauces. Also far far better for you than that prego garbage.